23.04.2012

[GRA] Faerie Solitaire

W poprzednim poście o Hacker Evolution: Untold wspomniałem o dwóch nowych grach w promocji "płać ile chcesz" na Gameolith.com. Drugą grą jest pasjans Faerie Solitaire.

Gra jest jak najbardziej w moich kręgach zainteresowań w związku z tym, że mam w domu małą księżniczkę która ma swoje Ubuntu i kocha wszelakie wróżki, księżniczki i inne stwory ;)Gra jest kolejną interpretacją pasjansa w którego nie jeden z nas grał zapewne kiedyś godzinami :D Teraz może się to powtórzyć!


Magiczne zabawy we wciągającą grę karcianą, Faerie Solitaire! Znajdź i pomóż skrzatom zaludnić magiczne krainy Avalon, korzystając z zasobów znalezionych przy ukończeniu każdego poziom.

Zarobić wystarczająco dużo złota na zakup unikalnych bonusów i specjalnych ulepszeń, dzięki czemu łatwiejszy będzie każdy etap . Combosy służą do wypełnienia licznika energii i ocalić Faeries!

8 światów, 40 poziomy, ponad 400 rozdań gry poprzez mnóstwo ulepszeń które można kupić i jedna ekscytująca
przygoda, Faerie Solitaire będziesz uzależniony na miesiące, co daje nam wartościową grę w stosunku do jakiejkolwiek innej gry dostępnej już dziś. Krótko na koniec. Polecam tę grę bo jest miłą dla oka i rozrusza nasze szare komórki.
http://www.gameolith.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz