23.04.2012

[GRA] Hacker Evolution: Untold

Gameolith, sklep z grami dla Linuksa ma w swojej ofercie dwie nowe świetne gry w promocji "płać ile chcesz". Najpierw zajmę się Hacker Evolution: Untold.

W grze wcielamy się w rolę hakera a co trzeba zrobić? Pozwolę sobie przytoczyć część recenzji z wikigames.ubuntu.pl napisaną przez PL kolka.

"W świat zdominowanym przez komputery, których liczba wielokrotnie przekroczyła liczbę ludzi, uderza potężny kryzys, którego przyczyn nikt nie zna. Jak ciężko się domyślić, nasze biurkowe maszyny postanowiły zdominować rasę ludzką, a uratować ich może tylko postać w którą się wcielamy. Brian Spencer, ścigany za przestępstwa, jest programistą i geniuszem komputerowym, i musi wykorzystać swoje umiejętności by ochronić ludzkość przed zagrożeniem stworzonym przez nią samą."
http://wikigames.ubuntu.pl/Na stronie Gameolith.com możemy najpierw wypróbować wersję demo z 3 poziomami, więc nie trzeba kupować kota w worku.Grę można kupić już za 1$. Ile kosztuje normalnie?
Na stronie producenta 24.95$
W sklepie Gameolith poprzednio kosztowała 19.95$
Więc oszczędzamy około 20 dolarów


Gra jest dostępna na 32 i 64 bitowe systemy.
Dodam tylko, że sklep Gameolith po ostatnich problemach ze stroną otrzymał właśnie informację na ilu bitowe systemy jest dostępna każda z gier.
Napiszcie w komentarzach co sądzicie o tej grze, może sam się dam przekonać :D
http://www.gameolith.com


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz