01.12.2011

Trauma Polska gra w promocyjnej cenie.

Gameolith prowadzi zimową promocję gier. Codziennie do 2 grudnia możemy kupić gry znacznie taniej. Wczoraj kupiłem Bobbiego wraz z Monster RPG 2 za 1.60$. A dziś możemy kupić Traumę za ile chcemy, ale nie mniej niż 1$. Następna akcja rozpocznie się 2 stycznia i co tydzień będziemy mieli nowe gry w niższych cenach.
No ale nie o promocjach miałem pisać ale o grze, więc w Traumie wcielamy się w młodą kobietę która przeżyła wypadek samochodowy i odzyskała przytomność w szpitalu. Po przez sny poznajemy różne aspekty jej tożsamości. Gra ponoć raczy nas świetną oprawą muzyczną jak i grafiką w wysokiej rozdzielczości.
Niestety jeszcze w tę grę nie grałem. Więc nie mogę nic więcej napisać, ale niech zachęci was do zakupu, że gra już została doceniona na IndieCade, Independent Games Festival czy European Innovative Games.Na stronie gry www.traumagame.com możemy zagrać za darmo, to warto zapłacić chociaż tego dolara, aby chociaż w minimalny sposób zachęcić twórcę do dalszej pracy i wydawaniu gier na Linuksa.
Trauma w promocji jest dostępna tylko dziś pod poniższym adresem http://www.gameolith.com/game/trauma/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz