06.05.2012

[GRA] Capitan Sevilla - El Remake

Dziś trafiłem na świetną grę przygodową, w którą mógł bym przysiądź grałem wiele lat temu. Gra bardzo fajna i co chyba bardzo ważne jest za darmo.
Gra chodź pochodzi z Hiszpanii, ma do wyboru także język Angielski, co powinno nam ułatwić znacznie granie.Spokojny dzień rozpoczyna się w Sewilli. Mariano Lopez idzie do pracy jako dostawca kiełbasy.Tymczasem w Centrum Santiponce's Interestratospheric, każdy przygotowuje się do wystrzelenia pierwszej w pełni hiszpańskiej rakiety zaprojektowanej przez słynnego Dr Torrebruno, wybitnego fizyka jądrowego, który musiał opuścić projekt przedwcześnie, z powodu dziwnej choroby psychicznej.


 
Niespodziewanie rakieta spadła nieopodal ciężarówki Mariano Lopez powodując wypadek.
Mariano, nieprzytomny, leży na ziemi obok wraku ciężarówki i jego kiełbasek które rozsypały się dookoła. Kilka godzin później budzi się naprawdę głodny i zjada wszystkie napromieniowane kiełbaski.


 


Ale ... co się do cholery dzieje? Mariano staje się inny: Każdy mięsień rośnie, staje się wyższy, jego brzydka twarz staje się podobna do superbohatera firmy, Kapitana 'S' który odkrywa, że wszystko jest częścią zła.
Plan Torrebruna, z zamiarem rządzenia światem, poczynając od Sewilli.Aby wcielić się w Kapitana 'S' i ocalić Sevillę przed mutantami oraz Dr Torrebruno, pobierz plik z poniższego adresu, rozpakuj i kliknij na plik 'capitan'.

W katalogu extra znajdziemy instrukcję pdf w języku angielskim oraz ikonkę.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz