18.02.2012

Gameolith daje grę Bobby za free

Jakiś czas temu pisałem o  super promocji na stronie http://www.gameolith.com. Pierwszą zainstalowaną grą była Bobby która również jest dostępne w Centrum oprogramowania Ubuntu. Tym razem jest ona za darmo.


Bobby wydaje się prostą grą, ale jest naprawdę wciągająca. Ja podczas pierwszego uruchomienia przeszedłem 10 leveli, a wszystkich jest aż 75.


W grze mamy za zadanie wbicie zielonych bąbelków do czarnych dziur które są czerwone (sic!). Jeśli wszystkie bąble zostaną wepchane, to czerwone dziury zmienią się w zielone i w ten sposób będziemy mogli przejść do następnej planszy.


Bobby posiada odrzutowy plecak, i dzięki niemu poruszamy się w kosmosie.
Sterowanie ogranicza się do obracania postacią przy pomocy strzałek lewo/prawo na klawiaturze oraz uruchomianiu silników przy pomocy spacji.


W grze możemy zdobyć także 11 osiągnięć tak zwanych achievementów, co daje nam dodatkowe motywacje do grania. Ja jak widać odblokowałem jak na razie tylko jeden ;)

Poniżej filmik promujący grę.


Na koniec dodam, że gra bardzo się spodobała mojej siedmioletniej córce, która właśnie w nią gra z zapałem.

Gra za darmo  do pobrania jest na stronie http://www.gameolith.com/  dostępna jest też w Centrum oprogramowania Ubuntu za 2.99$ ;)
Życzę miłej zabawy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz